ללא קטגוריה

תכשיט נשי

שרשרת, במקור, היא תכשיט נשי. מאז ומעולם נשים ענדו שרשראות. נכון שעם השנים, גם גברים רבים מתהדרים בשרשראות, אך עדיין יש משהו באותו תכשיט שפונה ומחמיא לאישה. המיקום של השרשרת, העדינות שבה והיופי הזה מזוהים בעיקר עם אישה, ולכן, השרשרת נחשבת כתכשיט שמזוהה עם המין הנשי. כמעט כל ילדה מתחילה לענוד שרשראות מגיל צעיר מאוד, הרבה בנות מבקשות כבר מגיל צעיר שרשרת "כמו של אמא", ואכן בנות עונדות שרשרת מגיל צעיר מאד.

נשים רבות בכל הגילאים אוהבות לענוד שרשרת אישית עם כיתוב של שם. שרשרת עם שם לילדה היא פופולארית מאד מפני שהיא מפרידה את הילדה מהשאר ויוצרת סוג של אינדיבידואליזם בנושא האופנתי כבר בגיל צעיר.

שרשרת עם שם לילדות היא בהחלט תכשיט שראוי להיות התכשיט הראשון. להבדיל מתכשיטים אחרים, השרשרת לא יקרה, אפשר לבחור שרשרת שם מזהב או שרשרת שם מכסף, אין צורך לחורר את הגוף למען התכשיט, ונראה שצמיד וטבעת הם תכשיטים המיועדים לשכבת גיל מבוגרת יותר. השרשראות הללו מתאימות הן לילדות, והן לנשים. השרשרת מגיעה באורכים שונים וכך מתאימה לכל אחת.

אלמנט חשוב

התכשיטים, ובעיקר שרשראות, הופכים עם השנים לחלק בלתי נפרד בהופעה. הם הפכו לאלמנט חשוב ועיקרי בחייה של אישה, הן בפן האקססוריז להשלמת הלוק האופנתי והן מאוחר יותר, כחלק משלבים שונים בחיים. הרי כל נישואין מתחילים עם טבעת. יש טבעת ארוסים ויש טבעת נישואים. לכן, הקשר הזה בין האישה לתכשיטיה הוא מיוחד וכאשר התכשיט מותאם אישית לאישה הספיציפית הזו, יש כאן ערך סנטימנטלי שקשה מאוד לשים עליו מחיר.

כאשר רוצים לכתוב שם על שרשרת, אי אפשר לעשות זאת בכל מקום שמוכר תכשיטים. סוג העבודה והמיכשור שונה מתכשיטים שמיוצרים בדגמים ונמכרים כך ללקוחות. יש צורך בחורט מקצועי שעובד עם מכשור עדין מאוד. יש כמובן גם מחרטות אוטומטיות, אך יש ערך אחר לחלוטין לעבודת יד. תכשיט המיוצר בעבודת יד הוא אותנטי, ייחודי, עם חותם אישי, וזה מה שאנשים מחפשים. החריטה יכולה להיות מיוחדת ובהתאמה אישית, אך כדי שהיא תהיה מושלמת, צריך למצוא מקום מקצועי המתמחה בכך.

רוצות להפתיע את בתכן בשרשרת ייחודית ואישית? איכות חשובה לכן מאד, סטייל וגם מחיר שהוא הוגן? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בשלל של עיצובים וסגנונות, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים צרו קשר בטלפון 077-2070535

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *