ללא קטגוריה

למען השם

התקופה של אחרי ההיריון הראשון היא תקופה קסומה, בה מתרגלים לילד, מתחברים אליו ועושים זאת גם בצורה רגשית, ולעיתים גם בצורה חומרית. יש הרבה מאוד דברים שהילד צריך, ולא מעט כסף מעורב בעניין, אך יש הרבה אנשים שמבקשים ליצור חיבור ריגשי גדול יותר, כזה שיתבטא גם בצורה ויזואלית.

יש אנשים שבוחרים בקעקועים וכאלה שעושים בוקים מושקעים. דרך נוספת נהדרת באמצעותה קונים פריט שמייצג את הילד, היא תליון, הכולל את שמו. על תליונים אפשר לחרוט בצורה איכותית ולייצר אלמנטים עיצוביים מרהיבים שכוללים שם וציור שלם מסביבו. היתרון הגדול בתליונים הוא שאפשר להשתמש בהם לבד, או כתוספת לשרשראות וצמידים.

הורים רבים מעוניינים לרכוש לעצמם תליון עם שם הילד ולייצר מזכרת בלתי נשכחת עבורם ועבורו. אנחנו נתקלים בלא מעט תליונים ישנים, בעיקר מזהב, ורואים שהטרנד הזה הוא כבר בן כמה עשרות שנים. יש משהו בפיסת המתכת היקרה והקשיחה הזו שהופכת לפריט שעובר מדור לדור, וכמובן, נהיה פריט בעל ערך סנטימנטלי גבוה מאוד.

משמעות אמיתית

שמו של הילד החדש נבחר בקפידה על ידי ההורים. הם חשבו על השם רבות, התייעצו וקראו ובדרך כלל לשם יש משמעות גדולה – בין אם הילד נקרא על שמו של סבא, בין אם יש לשם משמעות אליה מתחברים ההורים מבחינה קונספטואלית, ובין אם השם הוא סתמי על פניו, אך פשוט צלצל היטב באוזניים של ההורים ברגע ששמעו אותו.

בכל מקרה, השם הוא בעל משמעות רבה עבור הילד והוריו. הוא מיוחד לילד הספיציפי הזה, והוא משהו סימלי, ששווה להשקיע ולכתוב את השם על תליון. את התליון אפשר להעביר מתכשיט לתכשיט ומאוחר יותר – מדור לדור. הילד/ה יכול/ה להשתמש בתליון, ולאחר שנים העביר אותו לילדים שלו כמזכרת מסבא וסבתא. יש ערך גדול לתכשיט שכזה, זה הרבה יותר מסתם כסף, אלא נלוות לתליון כזה משמעות אמיתית וחשובה.

מחפשים מתנה מרגשת, מקורית ומיוחדת לבת הזוג שלכם לכבוד הלידה? רוצות להפתיע חברה קרובה מאד שזה עתה ילדה? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות ותליונים בעיצובים שונים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *