טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות https://youring.co.il מתנות מיוחדות, מתנות שתמצאו רק אצלנו. כיתוב אישי על טבעות ותליונים לפי בחירתכם. האתר מציע מבחר גדול של טבעות כסף וזהב,טבעות נישואין, טבעות אירוסין, תליונם מכסף, תליונים מזהב, מתנות מקוריות, תליונים מיוחדים, שרשראות שם מזהב, שרשרת שם מכסף, תליון ילדים, שרשרת עם שם זהב, טבעות כסף, טבעות, תליוני ילדים,חריטה על טבעות, תליונים עם כיתוב, תכשיטים מיוחדים ובלעדיים בעבודת יד מלאה. Thu, 02 Sep 2021 11:29:01 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.6 https://youring.co.il/wp-content/uploads/2020/10/cropped-8-1-32x32.jpg טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות https://youring.co.il 32 32 חפתים לגבר מתנה מיוחדת לגבר https://youring.co.il/elementor-1801 Wed, 07 Jul 2021 07:40:44 +0000 https://youring.co.il/?p=1801 על חפתים ותכשיטים לגברים

הפוסט חפתים לגבר מתנה מיוחדת לגבר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>

חפתים בעיצוב אישי - מתנה מיוחדת לגבר

מה זה חפתים? למי חפתים?

חפתים הם התכשיט לגבר. עשוי מכסף או מזהב. תכשיט שגבר יכול לענוד בכיף להופעה אלגנטית ומכובדת.

את החפתים עונדים על השרוול על ידי לולאה מיוחדת שתופסת את החפתים במקום הכפתור הרגיל.

החפתים דורשים יחס מועדף – חולצה מיוחדת. חפתים לא מתאימים לכל חולצה מכופתרת. החפת מחליף את הכפתור, ותפקידו, חוץ מהיופי וה'שואו', לסגור בצורה אלגנטית את השרוולים.

החפתים נראים לעין גם אם הגבר לובש חליפה מעל חולצת החפתים. זו הסיבה שתמיד נראה את השרוול 'מציץ' מהחליפה בפרסומות, גם אם הגבר לא עונד חפתים. כך מקובל ללבוש את החליפה הגברית.

חפתים מאז ולתמיד

החפתים בעבר היו בשימוש יומיומי ונפוץ לכל גבר. החולצות היו ללא כפתורים והחפת סידר את השרוול בצורה נוחה.

עם השנים וייצור חולצות כפתורים מחויטות, פחת השימוש בחפתים כצורך. עם הזמן הפכו החפתים למוצר אלגנטי, להופעות מיוחדות, וגם נהיו סמל סטטוס למעמד גבוה – גבר שלבש חולצה עם חפתים העיד על עצמו שעובד בעבודות מכובדות, ולא בעבודת כפיים.

במאה האחרונה הפכו החפתים לתכשיט של ממש. 

חפתים המתנה הכי טובה לגבר

חפתים הם מתנה ייחודית ומשמחת לגבר. חפתים לחתן כמובן, לבוס, לבעל או לנער בר מצווה. כל גבר בארועים מיוחדים, יענוד חפתים עם החולצה האלגנטית והמכופתרת שלו.

יש חפתים בדגם קבוע, עם דוגמא או קישוט עדין לחולצה. כאלו נמכרים בהמוניהם באתרים כמו אלי אקספרס, איביי ואמזון. הייצור ההמוני מוזיל מאד את עלות החפתים, וזה יכול להיות פתרון טוב.

 

צריך לשים לב לחומר ממנו עשויים החפתים. יש אתרים ומפעלים בחול שמייצרים חפתים בציפוי כסף ואין לדעת מהו החומר הבסיסי. יש אתרים שמוכרים חפתים וכותבים שהחומר הוא כסף, אבל כדאי לדעת שלפעמים המוצר מעורב כסף עם נרוסטה או ברזל. לצערי מניסיון. החוקים שונים, ולא בכל מדינה חייבים לשים חותמת 925 על מוצרים מכסף כמו בישראל. ויש לצערינו ספקים שחותמים את החותמת הזו על מוצרים שאינם מכסף, כי אין חוק כזה במדינה בה הם מייצרים. כדאי לשים לב לפרטים האלו לפני קנייה. 

חפת קלאסי או חפת ייחודי

בנוסף לחפתים שנמכרים כדגם קבוע, בגודל וחומר קבוע מראש, אפשר לרכוש חפתים בעיצוב אישי.

חפתים מיוחדים מושכים את העין ויהיו נושא לשיחה ועניין, ויש אינספור אפשרויות.

זה יכול להיות עם ראשי תיבות של השם על החפתים. אפשר שם ושם משפחה. חפתים באנגלית או בעברית. אפשר לכתוב תאריך או מילה משמעותית. יש שמבקשים אות או מילה אחרת על כל חפת, כך שיחד נוצר זוג חפתים עם משמעות מיוחדת.


הכיתוב יכול להיות בחריטה, הבלטה או ניסור. ישנם חפתים מנוסרים – חיתוך בצורת האותיות, וישנם חפתים שבנויים כפלטה ועליה הכיתוב, בחריטה או בהבלטה. אפשר גם לשלב שיבוץ אבני זרקוניה בין האותיות. הכל אפשרי בייצור אישי על פי בקשתך.

חפתים קלאסיים או חפתים ייחודיים בעיצוב אישי, הכל בר בחירה.

חפתים זולים, יש כזה דבר!

דגם קלאסי – מחיר קלאסי והרי כך זה עובד. אפשר לרכוש חפתים במחירים נוחים וסבירים, לרוב חפתים שמיוצרים בייצור המוני הם אלו שיוכלו להמכר במחירים נוחים מאד. ויש הרבה אנשים שיעדיפו קנייה בטוחה בזמן שהם יכולים לראות מוכן על המדף מה קונים.

שככל שהחפתים יהיו מעוצבים בעיצוב אישי, לפי הבקשה שלך, בשפה שתרצו, תקבלו חפתים מיוחדים ויוקרתיים, במיוחד בשבילך, מה שכמובן מתבטא גם במחיר.

מובן שעיצוב אישי לפני הייצור מייקר את המחיר. כאן העבודה היא אחרת לגמרי מייצור המוני. יש צורך לשבת עם הלקוח ולעצב בתוכנת עיצוב את הדגם, כולל הכיתוב והאותיות שאותו לקוח או לקוחה רוצים.

 יש לקוחות שרוצים לוגו על החפתים. במקרה כזה  הלקוח שולח / שולחת את הלוגו בקובץ איכותי, ואנו מעצבים הדמייה. לאחר אישור הלקוח, נייצר את החפתים המיוחדים, לפי הבקשה האישית של הלקוח.   

אז – כל רעיון שעולה לך בראש, כל עיצוב, אפשר לייצר. כמעט כל רעיון יהיה בר ביצוע אצלינו. הייצור נעשה על פי בקשת הלקוח, לאורך כל הדרך.

את התמונה / איור / לוגו אפשר לשלוח אלי בוואצאפ 054-5525180, או למייל  info@youring.co.il, ואחזור אליך עם הצעת מחיר לחפתים מושלמים, בדיוק כמו שרצית.

 

הפוסט חפתים לגבר מתנה מיוחדת לגבר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
מחיר תליונים https://youring.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8-%d7%aa%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d Mon, 14 Jun 2021 08:24:19 +0000 https://youring.co.il/?p=1785 כמה צריך לעלות תליון עם שם? מה משפיע על מחירי תליונים? תליון עם שם הוא מוצר שיכול להיות קלאסי ורגיל,

הפוסט מחיר תליונים הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>

כמה צריך לעלות תליון עם שם?

מה משפיע על מחירי תליונים?

תליון עם שם הוא מוצר שיכול להיות קלאסי ורגיל, ויכול להיות יצירתי ומשעמם. בעיצוב שם תליון שם השמים הם הגבול.

 אפשר לכתוב את השם כמו שהוא, ואפשר להוסיף אלמנטים כמו לב, כוכב, פס, שם עם איפשהו עיטור מקורי שלכם.

 לאחרונה טרנד חתימה על תליון שם צובר תאוצה ואפשר לראות תליון עם שם מעוצב כחתימה אישית שלך. גובה תליון שם מכסף יהיה לרוב כ10 ס"מ לאות הראשונה.

 עובי הפלטה ממנה עשוי התליון הוא בין 0.4 ל 1.2, וכמובן שכאן יש אינסוף אפשרויות, ואינסוף עלויות, מהם יהיה מושפע מחיר תליון עם שם.

בעבר ייצור תליון עם שם היה נעשה בעבודת יד בלבד. 

פלטה בעובי הנבחר הייתה מונחת על השולחן, וממנה הצורף מנסר את הנגטיב – את החללים שבין האותיות. 

עבודת הניסור דרשה ריכוז, דיוק שיא בידיים, שרירי יד וגב חזקים נדרשים בעבודה כזו.. כיום, הניסור נעשה לרוב במכונה, שחותכת בקווי המתאר שמסומנים לה. 

כך מיוצר תליון שם נקי, ברור, ואחיד. מאז האפשרות לייצר במכונה, כמובן שזמן וכוח העבודה ירד. 

ולכן ירדו גם מחירי התליונים.

ככל שהתליון מיוחד יותר, כך ידרוש עבודת עיצוב רבה יותר, וכמובן זמן עבודה וחומר הכסף, כל אלו ישפיעו ישירות על המחיר. 

הן העיצוב והן הייצור נעשים בשילוב של עבודת עיצוב מוקדמת, ייצור מכונה, וגימור ידני. 

כך שכל תליון דורש את תשומת הלב ועובר ביקורת איכות קפדנית, עד שיוצא ללקוח. כל זה, ועוד, משפיע ישירות על מחירו של תליון שם.

מהו תליון מיוחד יותר? תליון תמונה למשל. 

חפתים מזהב חפתים מזהב לבן

כמה עולים תליונים עם תמונות?

טרנד חביב מאד, שרץ כרגע ברשת לא מעט, זה חריטה של תמונה על תליון. אפשר לייצר כזו תמונה על גדלים שונים וצורות שונות. מלבן, ריבוע, לב, אליפטי, ועוד צורות שונות. איכות התמונה שתשלחו משפיעה ביותר על איכות החריטה של התמונה. 

הרי לא תרצו לאמץ מידי את העיניים והמוח כדי לזהות מי זה החרוט או חרוטים בתליון…

חריטה על תמונה נעשית בטכנולוגיה של חריטת לייזר. 

זוהי מחט עדינה שחורטת על פי התמונה קווים עדינים, ומייצרת עם קרן הלייזר קווים עדינים ומשתנים, ועל ידי הקווים נוצרים בתמונה אור וצל, כהויות ובהירויות, וכך נוצרת תמונה מקסימה בחריטה על תליון. 

זוהי דרך מקסימה לשאת על הצוואר את היקרים לכם. אפשר לשלב גם על .תליון תמונה של 2 דמויות או יותר, כמובן

מחיר של תליון תמונה מכסף נע בין 200 – 350 ש"ח, תלוי בכל הפרמטרים הנ"ל.

כמה זמן לוקח לחרוט תמונה על תכשיט?

שילוב של עבודת יד ועבודת מכונה טומן בחובו פוטנציאל טוב לחיסכון בזמן, אבל אל נא נשכח שבקרת איכות רק עיניים אנושיות מסוגלות.

 ולכן תמיד השילוב יהיה מכונה, שחוסכת זמן, ויד ועיניים שאין להם תחליף. 

כל תליון עובר את שני השלבים – תכנון מוקדם, עיצוב ושרטוט, ואז מעבר למכונה, ושוב בקרת אנוש של איכות.

 מה שכולל עמידות התליון, איכות הציפוי אם יש, החיבורים, האותיות אם יש, שילוב השרשרת המתאימה באורך המבוקש ועוד.

זמן כולל של הכנת תליון תמונה במקרה הטוב יכול לקחת כשעה, אם הוא תליון יחיד. 

מן הסתם במפעל יש רצף של עבודות,  ויש תליונים רבים שמחכים לתורם, ולכן זמן הייצור הכולל של תליון תמונה, מוגדר כיומיים. הכל על מנת שתקבל או תקבלי את התליון המושלם כפי שראית אותו בעינייך.

 

 

חריטות ניתן לבצע כמעט בכל גודל

האם ניתן לקבל חריטה בכל גודל?

כן, אפשרי לחרוט בכל גודל, בהנחה שלא תרצו תליון תמונה שעובר את ה10*10 ס"מ (-: יש האוהבים תליון קטן וסמלי, ויש האוהבים תליון גדול ובעל נוכחות. 

אפשר לייצר תליון דק, ואפשר תליון עם תמונה שחרוטה על פלטה עבה יותר. הכל בר שינוי (נדייק, כמעט הכל) 

הפוסט מחיר תליונים הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
שרשרת שם בעיצוב מותאם אישית https://youring.co.il/%d7%a9%d7%a8%d7%a9%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%9d-%d7%91%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%95%d7%aa%d7%90%d7%9d-%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%aa Sun, 13 Jun 2021 11:46:40 +0000 https://youring.co.il/?p=1780 שרשרת שם בעיצוב מותאם אישית שרשרת עם תליון שם היא תכשיט מעניין, שמיועד לגברים או נשים, וגם לילדות וילדים. תכשיט

הפוסט שרשרת שם בעיצוב מותאם אישית הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>

שרשרת שם בעיצוב מותאם אישית

שרשרת עם תליון שם היא תכשיט מעניין, שמיועד לגברים או נשים, וגם לילדות וילדים. תכשיט שנראה מיד, ואומר לנו משהו. השם הוא התליון, והתליון הוא השם.

הכיתוב על התליון לרוב מילה אחת. השם שלך, או שם אהוב/ה.

יש שיבחרו את שמות הילדים, בן / בת הזוג, או כמה תליוני שמות על שרשרת אחת.

תליון שם יכול להיות גם מילה עם משמעות, חלק מפסוק / שיר אהוב.

התליון נחשב כפריט אופנה, ליופי ולקישוט. ומתאים לכל אחד, גברים ונשים, ילדות וילדים.

ויש גם תליונים שמשמשים כתליוני קבלה, "קמיע", ואז המטרה היא לשמירה והגנה.

את השרשרת עונדים על הצוואר, והתליון במרכז.

יש שרשראות מוכנות, עם תליון קבוע. ויש שרשראות עם תליוני שם, תליון שמיוצר במיוחד עבורך, עם הכיתוב שתרצו, השם שלך או השם של אהוביך.

תליון שם אפשר לייצר מהחומרים: כסף 925, זהב צהוב 14K, זהב לבן 14K, או ציפוי זהב על כסף 925.

בסרטון חלק מתהליך ייצור תליון שם, ליטוש והברקה לתליון שם מכסף

מה השם שלך?

תליון שם קלאסי הוא תליון עם שם אחד. בעברית או באנגלית.
אפשר להזמין גם תליון עם שני שמות בתליון אחד, או שני תליונים על שרשרת אחת, הכל לפי בחירתך.
אנחנו מייצרים גם תליוני שם בשפות שונות – כל שפה שתרצו אפשרית.
אפשר לכתוב את השמות בשורה אחת או בשתי שורות, למשל אם תרצו תליון עם שמות של כמה ילדים, או אולי את השם שלך וגם את השם של בן הזוג / בת הזוג, תמיד אפשר לייצר בשבילך את התליון לפי רצונך. 
תליון שם נחשב כתליון בעיצוב אישי, כיון שאת/ה בוחר/ת את השם שיהיה על התליון, את השפה, את החומר ממנו התליון יהיה עשוי, ואת אורך השרשרת.
שרשרת שם היא מוצר אהוב במיוחד. הקלאסית והמיוצרת לרוב זו שרשרת עם תליון שם אחד, בעברית או באנגלית, מכסף או מזהב.
שרשרת שם כזו, יכולה להיות מתנה מקסימה לבת מצווה. הרבה סבתות כבר רכשו תליונים כאלו לנכדות, לבת מצווה או ליום הולדת.
מעניין לציין, בעוד שבישראל מבוקש מאד תליוני שמות באנגלית, בקהילות יהודיות בעולם מבוקשים דווקא תליוני שמות בעברית, ואפילו בכתב תנכ"י (-:

 

תליון 3 שמות לאבא
תליון שם לאמא
תליון שם מזהב עם עיטורים
תליון עם עיטורים לאמא סימה

למה לבחור בשרשרת עם שם?

שרשרת עם תליון שם משמשת, לרוב, כמתנה מיוחדת לאישה או לגבר, לילה או לילד. מי לא ישמח לקבל כמתנה שרשרת מכסף או זהב, עם השם שלו עליה?
זו מתנה אישית, עם משמעות מיוחדת, כתכשיט אישי ופרטי. יש סוגים רבים של תליוני שם, עם סוג כתב שונה לבחירה.
כך תוכל/י לקבל את התכשיט שלך, ובעיצוב הייחודי שלך.
באתר דגמים רבים של תליוני שמות מכסף, תליוני שם מזהב, או תליוני שם מכסף מצופה בזהב. 
תליונים מסוגים שונים:
קלאסיים – 
הכי מבוקש ונפוץ. מועדף ל כל מי שאוהב עיצוב שמרני וכך אין סיבוכים עם העדפות אישיות בעיצוב – מקבל המתנה יאהב בוודאות, אין סיכונים (-:
המיוחדים – 
ניתן לבחור עיצוב מיוחד שלא ניתן למצוא אלא כיד הדמיון הטובה של מקבל התליון, בעיצוב מותאם אישית וכך ניתן לקבל ייחודיות ו / או מקוריות שאין זהה לה. תליון מיוחד וייחודי.
לגבר – 
לרוב נשים בוחרות בעיצובים שמתאימים לגברים שאוהבים נישה מסוימת למשל לאוהבי שייט – עוגן.
לאוהבי המהירות סימנים של רכבים או מותגים למשל פרארי ולדתיים סמלים דתיים כגון מגן דוד וקמיעות שונים.
לאישה – 
נשים אוהבות משמעות למשל בסגנון הקלאסי יש לבחור בסמלים המבטאים רגש, יש משמעות לתאריכים ולמזלות. אפשר לשלב שמות ילדים, שיבוץ אבנים לפי החודש, ועוד.
בגודל שונה
אפשר לשחק גם עם הגודל. לגבר שאוהב תליון גדול ועם נוכחות, או עדין וקטן ואישי. הכל בדיוק לפי ההעדפה שלך.

 

תליון שם זהב לנשים

הפוסט שרשרת שם בעיצוב מותאם אישית הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
תליוני שם https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%99-%d7%a9%d7%9d Mon, 24 May 2021 11:29:58 +0000 https://youring.co.il/?p=1753 תליוני שם שרשרת עם תליון שם מתנה מיוחדת לאישה, לגבר, לאמא, לבן ולבת. תליון שם מיוחד הוא כמו תכשיט אישי

הפוסט תליוני שם הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
תליוני שם

שרשרת עם תליון שם

מתנה מיוחדת לאישה, לגבר, לאמא, לבן ולבת.
תליון שם מיוחד הוא כמו תכשיט אישי ופרטי. השם שלך או של אהוביך על שרשרת. אפשר לראות כאן דגמים של תליוני שמות מכסף, תליוני שמות מזהב, או תליוני שמות מכסף מצופה בזהב. מציעים לך גם תליונים לשרשרת, מספר תליונים על שרשרת אחת, תליונים לעגילים, או תליונים לצמידים.

שרשרת שם בעיצוב אישי

תליונים של שמות מכסף או שמות מזהב, וכמובן תליונים בעיצוב אישי. אתה בוחר את הכיתוב לתליון שם, את העיצוב האישי, השפה, סוג פונט והחומר: שרשרת מכסף או מזהב.

תליון שם לאישה ולגבר

שרשרת שם יכולה להיות מתנה לאישה, מתנה לגבר, או כמתנה ליום הולדת. התליון מתאים לנשים ולגברים, נערות ונערים. אפשר גם להתאים את גודל השם על התליון, לבחירתך.

 

 

הפוסט תליוני שם הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
תכשיט אידיאלי https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%90%d7%99%d7%93%d7%99%d7%90%d7%9c%d7%99 Sun, 17 Jun 2018 19:41:05 +0000 https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%90%d7%99%d7%93%d7%99%d7%90%d7%9c%d7%99 אין אשה שלא אוהבת תכשיטים לא פשוט לקנות מתנות לנשים, אך אם יש דבר אחד שמשותף למרביתן, וזו האהבה לתכשיטים.

הפוסט תכשיט אידיאלי הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
אין אשה שלא אוהבת תכשיטים

לא פשוט לקנות מתנות לנשים, אך אם יש דבר אחד שמשותף למרביתן, וזו האהבה לתכשיטים. אישה נהנית לענוד תכשיטים מכל הסוגים, להתאים את השרשרת לבגד, לענוד טבעת מתאימה, להוסיף עגילים וצמידים ועוד. יש המון סוגים של תכשיטים, גם מכסף וגם מזהב, ואפילו עם שיבוץ של יהלומים או זרקונים. עם זאת, מה שיהפוך את המתנה למושלמת זו ההתאמה האישית.

האפשרות לכתוב על תכשיטים קוסמת מאוד והופכת את המתנה לאישית. אפשר לכתוב כמעט כל דבר על התכשיט, אך חשוב לעשות זאת בצורה איכותית ומקצועית, עם פונט מתאים, בגודל הנכון ובעיקר באיכות שהיא בלתי מתפשרת. לכן, צריך לחפש אנשי מקצוע איכותיים וממש לא להתפשר בנושא.

שרשרת שם זהו התכשיט המושלם לכיתוב

התכשיט אחד שבנוי באופן מושלם לכיתובים הוא התליון. תליונים הם אלמנטים קטנים שיכולים להתלות משרשראות או צמידים והם יכולים להיות מעוצבים בכל צורה שתרצו. אפשר לצייר ולחרוט על התליון ולמעשה הוא מהווה סוג של דף קנבס ריק עליו אפשר לעצב ולצבוע כראות נפשכם. אפשר לקנות בחנות תכשיט מוכן, אך האפשרות לעצב בעצמך את התכשיט שלך מעניינת ומייחדת את התכשיט ואת העונדת אותו.

אפשרויות בלתי מוגבלות

אחד הדברים היפים שאפשר לעשות עם תליונים זה להוסיף עליהם שמות של אנשים. תליון עם שם מזהב זוהי מתנה מושלמת עבור אנשים שרוצים לשלב בין יוקרתיות ויופי של תכשיט לבין התאמה אישית, שמראה על מחשבה והשקעה. הרי מה שחשוב באמת במתנה זוהי המחשבה והכוונה, ופחות הכסף שמושקע. מרבית האנשים יעדיפו מתנה זולה שעמלו וחשבו עליה מאשר סתם כסף שנזרק על דבר סתמי.

תליון שם מזהב זהו תכשיט מושלם, מכיוון שאפשר גם להעביר אותו משרשרת לצמיד ובחזרה, או להניח אותו בכיס בלי שום תלות בתכשיט אחר. יש תליונים במגוון גדלים וצורות, והאפשרויות הן פשוט בלתי מוגבלות, אפשר לבחור חומר – כסף או זהב, אפשר להוסיף עיטורים, לשחק עם הגדלים ועוד, בניגוד לתכשיטים אחרים, בהם יש רק כמה כיוונים בודדים שאליהם ניתן לפנות.

מחפשים תליון מיוחד ושרשרת כמתנה אישית ומיוחדת? תוהים אילו תכשיטים בעיצוב אישי מוצעים כיום ואיך אפשר להפוך מתנה לכזו שמגיעה מכל הלב? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת שרשראות, תליונים ותכשיטים בכיתוב אישי, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט תכשיט אידיאלי הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
למען השם https://youring.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%a2%d7%9f-%d7%94%d7%a9%d7%9d https://youring.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%a2%d7%9f-%d7%94%d7%a9%d7%9d#respond Sun, 17 Jun 2018 19:39:39 +0000 https://youring.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%a2%d7%9f-%d7%94%d7%a9%d7%9d התקופה של אחרי ההיריון הראשון היא תקופה קסומה, בה מתרגלים לילד, מתחברים אליו ועושים זאת גם בצורה רגשית, ולעיתים גם

הפוסט למען השם הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
התקופה של אחרי ההיריון הראשון היא תקופה קסומה, בה מתרגלים לילד, מתחברים אליו ועושים זאת גם בצורה רגשית, ולעיתים גם בצורה חומרית. יש הרבה מאוד דברים שהילד צריך, ולא מעט כסף מעורב בעניין, אך יש הרבה אנשים שמבקשים ליצור חיבור ריגשי גדול יותר, כזה שיתבטא גם בצורה ויזואלית.

יש אנשים שבוחרים בקעקועים וכאלה שעושים בוקים מושקעים. דרך נוספת נהדרת באמצעותה קונים פריט שמייצג את הילד, היא תליון, הכולל את שמו. על תליונים אפשר לחרוט בצורה איכותית ולייצר אלמנטים עיצוביים מרהיבים שכוללים שם וציור שלם מסביבו. היתרון הגדול בתליונים הוא שאפשר להשתמש בהם לבד, או כתוספת לשרשראות וצמידים.

הורים רבים מעוניינים לרכוש לעצמם תליון עם שם הילד ולייצר מזכרת בלתי נשכחת עבורם ועבורו. אנחנו נתקלים בלא מעט תליונים ישנים, בעיקר מזהב, ורואים שהטרנד הזה הוא כבר בן כמה עשרות שנים. יש משהו בפיסת המתכת היקרה והקשיחה הזו שהופכת לפריט שעובר מדור לדור, וכמובן, נהיה פריט בעל ערך סנטימנטלי גבוה מאוד.

משמעות אמיתית

שמו של הילד החדש נבחר בקפידה על ידי ההורים. הם חשבו על השם רבות, התייעצו וקראו ובדרך כלל לשם יש משמעות גדולה – בין אם הילד נקרא על שמו של סבא, בין אם יש לשם משמעות אליה מתחברים ההורים מבחינה קונספטואלית, ובין אם השם הוא סתמי על פניו, אך פשוט צלצל היטב באוזניים של ההורים ברגע ששמעו אותו.

בכל מקרה, השם הוא בעל משמעות רבה עבור הילד והוריו. הוא מיוחד לילד הספיציפי הזה, והוא משהו סימלי, ששווה להשקיע ולכתוב את השם על תליון. את התליון אפשר להעביר מתכשיט לתכשיט ומאוחר יותר – מדור לדור. הילד/ה יכול/ה להשתמש בתליון, ולאחר שנים העביר אותו לילדים שלו כמזכרת מסבא וסבתא. יש ערך גדול לתכשיט שכזה, זה הרבה יותר מסתם כסף, אלא נלוות לתליון כזה משמעות אמיתית וחשובה.

מחפשים מתנה מרגשת, מקורית ומיוחדת לבת הזוג שלכם לכבוד הלידה? רוצות להפתיע חברה קרובה מאד שזה עתה ילדה? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות ותליונים בעיצובים שונים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט למען השם הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
https://youring.co.il/%d7%9c%d7%9e%d7%a2%d7%9f-%d7%94%d7%a9%d7%9d/feed 0
זהב של בחירה https://youring.co.il/%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94 https://youring.co.il/%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94#respond Sun, 17 Jun 2018 19:38:06 +0000 https://youring.co.il/%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94 קניית תכשיטים כמתנה יכול להיות עניין די מסובך, מפני לאנשים יש טעם שונה והחיבור לתכשיט מסוים הוא מאוד אינדיבידואלי. לא

הפוסט זהב של בחירה הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
קניית תכשיטים כמתנה יכול להיות עניין די מסובך, מפני לאנשים יש טעם שונה והחיבור לתכשיט מסוים הוא מאוד אינדיבידואלי. לא פשוט להגיע לתכשיט האידיאלי, גם אם מכירים את מקבל המתנה בצורה אבסולוטית. על תכשיטים יש הרבה מאוד אלמנטים שיכולים להיראות יפים ומרשימים לאדם אחד, אך מוגזמים לאדם אחר. לכן, חשוב ללכת על קו סולידי יחסית כאשר קונים תכשיט כמתנה.

בעולם התכשיטים, יש חלוקה לשתי קבוצות עיקריות. הקבוצה הראשונה היא אוהבי הזהב, והשנייה – אוהבי הכסף. כמובן שיש יוצא מן הכלל, במיוחד כשזה נוגע ליהלומים ולתכשיטים יקרים יותר, אך לאישה הממוצעת, שקונה תכשיטים בחנויות הסטנדרטיות, בדרך כלל יש טעם ספציפי – של קו שהולך עם זהב, או עם כסף.

מבין שתי האופציות, הזהב הוא כמובן האופציה היוקרתית יותר. יש משהו בזהב, ובתפיסה שלנו של זהב, שהוא מאוד יוקרתי ואיכותי ולכן, מרבית הנשים יעדיפו תכשיטי זהב על פני כסף, למרות שגם לכסף יש קהל אדוק משלו. כאשר רוצים לקנות תכשיטים מזהב לאנשים במתנה, כדאי לדעת שאפשר להפוך את המתנה לאינטימית.

יוקרתי ומותאם

כיום, ישנה האפשרות לקנות שרשרת שם זהב אמיתי ולהעניק למקבל המתנה תכשיט שמותאם וייחודי רק בשבילו. על שרשרת שם מזהב אמיתי אפשר לכתוב את השמות של בני המשפחה, הילדים, בני הזוג, נכדים וכל מי שרק אפשר, כדי להביע את ההערכה שלנו כלפי מי שקיבל את המתנה. אפשר לכתוב גם מספרים, תאריכים או כל דבר אחר.

תכשיטי זהב הם יוקרתיים מאוד וכאשר הופכים משהו יוקרתי למשהו אישי, מקבלים מתנה שהיא פשוט מושלמת. חריטה אישית וטובה, עם פונט וגודל מתאים, היא הרבה יותר מרשימה מסתם עוד יהלום שיהיה יקר יותר, וקצת מפספס את המטרה. כל מי שמקבל מתנה רוצה לדעת שהשקיעו וחשבו עליו, ותכשיט אישי, עם כיתוב שם, מסמל בדיוק את זה.

רוצים לרכוש לבת הזוג שלכם תכשיט המותאם לה באופן אישי? מחפשים מתנה קצת אחרת, מתנה מקורית ומיוחדת? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בעיצובים שונים ועם חריטות ומגוון של תליונים הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט זהב של בחירה הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
https://youring.co.il/%d7%96%d7%94%d7%91-%d7%a9%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%94/feed 0
תכשיט נשי https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%a0%d7%a9%d7%99 https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%a0%d7%a9%d7%99#respond Sun, 17 Jun 2018 19:36:44 +0000 https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%a0%d7%a9%d7%99 שרשרת, במקור, היא תכשיט נשי. מאז ומעולם נשים ענדו שרשראות. נכון שעם השנים, גם גברים רבים מתהדרים בשרשראות, אך עדיין

הפוסט תכשיט נשי הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
שרשרת, במקור, היא תכשיט נשי. מאז ומעולם נשים ענדו שרשראות. נכון שעם השנים, גם גברים רבים מתהדרים בשרשראות, אך עדיין יש משהו באותו תכשיט שפונה ומחמיא לאישה. המיקום של השרשרת, העדינות שבה והיופי הזה מזוהים בעיקר עם אישה, ולכן, השרשרת נחשבת כתכשיט שמזוהה עם המין הנשי. כמעט כל ילדה מתחילה לענוד שרשראות מגיל צעיר מאוד, הרבה בנות מבקשות כבר מגיל צעיר שרשרת "כמו של אמא", ואכן בנות עונדות שרשרת מגיל צעיר מאד.

נשים רבות בכל הגילאים אוהבות לענוד שרשרת אישית עם כיתוב של שם. שרשרת עם שם לילדה היא פופולארית מאד מפני שהיא מפרידה את הילדה מהשאר ויוצרת סוג של אינדיבידואליזם בנושא האופנתי כבר בגיל צעיר.

שרשרת עם שם לילדות היא בהחלט תכשיט שראוי להיות התכשיט הראשון. להבדיל מתכשיטים אחרים, השרשרת לא יקרה, אפשר לבחור שרשרת שם מזהב או שרשרת שם מכסף, אין צורך לחורר את הגוף למען התכשיט, ונראה שצמיד וטבעת הם תכשיטים המיועדים לשכבת גיל מבוגרת יותר. השרשראות הללו מתאימות הן לילדות, והן לנשים. השרשרת מגיעה באורכים שונים וכך מתאימה לכל אחת.

אלמנט חשוב

התכשיטים, ובעיקר שרשראות, הופכים עם השנים לחלק בלתי נפרד בהופעה. הם הפכו לאלמנט חשוב ועיקרי בחייה של אישה, הן בפן האקססוריז להשלמת הלוק האופנתי והן מאוחר יותר, כחלק משלבים שונים בחיים. הרי כל נישואין מתחילים עם טבעת. יש טבעת ארוסים ויש טבעת נישואים. לכן, הקשר הזה בין האישה לתכשיטיה הוא מיוחד וכאשר התכשיט מותאם אישית לאישה הספיציפית הזו, יש כאן ערך סנטימנטלי שקשה מאוד לשים עליו מחיר.

כאשר רוצים לכתוב שם על שרשרת, אי אפשר לעשות זאת בכל מקום שמוכר תכשיטים. סוג העבודה והמיכשור שונה מתכשיטים שמיוצרים בדגמים ונמכרים כך ללקוחות. יש צורך בחורט מקצועי שעובד עם מכשור עדין מאוד. יש כמובן גם מחרטות אוטומטיות, אך יש ערך אחר לחלוטין לעבודת יד. תכשיט המיוצר בעבודת יד הוא אותנטי, ייחודי, עם חותם אישי, וזה מה שאנשים מחפשים. החריטה יכולה להיות מיוחדת ובהתאמה אישית, אך כדי שהיא תהיה מושלמת, צריך למצוא מקום מקצועי המתמחה בכך.

רוצות להפתיע את בתכן בשרשרת ייחודית ואישית? איכות חשובה לכן מאד, סטייל וגם מחיר שהוא הוגן? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בשלל של עיצובים וסגנונות, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט תכשיט נשי הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
https://youring.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%98-%d7%a0%d7%a9%d7%99/feed 0
שם דבר https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%93%d7%91%d7%a8 https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%93%d7%91%d7%a8#respond Sun, 17 Jun 2018 19:35:24 +0000 https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%93%d7%91%d7%a8 השפה העברית עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. אין ספק ששפה היא דבר דינמי שמתעדכן עם השנים. זה נוגע לכל אספקט

הפוסט שם דבר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
השפה העברית עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. אין ספק ששפה היא דבר דינמי שמתעדכן עם השנים. זה נוגע לכל אספקט בשפה, ואפילו לשמות. אם בעבר היו פופולאריים מאד שמות תנ"כיים וישנים, כיום יש שמות גבריים לבנות, שמות נשיים לבנים וגם הרבה מאוד השפעות שמגיעות מחו"ל.

מתן שם לילד זו לא החלטה פשוטה. לפעמים יש השפעות חיצוניות כאשר רוצים משהו יפה, משהו עם משמעות, ומשהו שיידבר אל ההורים. בסופו של דבר, כאשר מחליטים על שם, זו למעשה בחירה לכל החיים, כך שיש לחשוב עליה בכובד ראש. מה השם שבוחרים, כיצד הוא ישפיע על הילד והאם הוא יגדיר אותו בצורה כזו או אחרת.

מרבית ההורים בוחרים שמות שהם מתחברים אליהם ואוהבים אותם. הם שמחים וגאים לספר על השם, מתפארים בשם, וכמובן שישמחו מאד לענוד אותו אם אפשר. כיום אפשר לקנות שרשרת עם שם בעברית ולקבל שרשרת יפייפיה, מעוצבת עם השם הנבחר. את השרשרת אפשר לענוד בכל זמן, ולכל מקום. אנשים עונדים את שרשרת השם 24 שעות, הולכים איתן לעבודה, לאירועים שונים וממשיכים לענוד אותן גם כשהם בבית.

מדור לדור

שרשרת שם בעברית הופכת במהרה לפריט בעל ערך סנטימנטלי מכיוון שיש משהו בשילוב הזה בין תכשיט זהב לבין החריטה האישית שיוצר פריט בעל ערך. לכל משפחה יש תכשיטים שעברו בין דור לדור ואין כל ספק ששרשרת עם חריטה של השם תהפוך גם היא לשם דבר בהיסטוריה של המשפחה, ותגיע עוד הרבה דורות קדימה.

תכשיטים מהווים לרוב אקססורי שבא להשלים לוק אופנתי, והם תמיד ישלימו את המראה. אך כאשר מצרפים לתכשיט את הערך המוסף של כיתוב שם, שנעשה על ידי איש מקצוע, התכשיט הופך להיות משהו עם ערך רב, מעבר לתכשיט רגיל. את ייצור השרשרת מומלץ וכדאי לעשות אצל אנשי מקצוע מהימנים ומנוסים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

בת הזוג שלכם חוגגת יום הולדת בקרוב ואתם מחפשים מתנה אישית ומיוחדת? החברה הכי טובה שלכן נישאת ואתן רוצות להפתיע אותה בתכשיט קצת אחר? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות עם שמות ובעיצובים שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט שם דבר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%93%d7%91%d7%a8/feed 0
שם על הצוואר https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%a8 https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%a8#respond Sun, 17 Jun 2018 19:32:42 +0000 https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%a8 שרשרת היא ככל הנראה התכשיט השני הנפוץ ביותר אצל אנשים, אחרי הטבעות. טבעת יש לכל אדם נשוי, ולא רק, ושרשראות

הפוסט שם על הצוואר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
שרשרת היא ככל הנראה התכשיט השני הנפוץ ביותר אצל אנשים, אחרי הטבעות. טבעת יש לכל אדם נשוי, ולא רק, ושרשראות יש כמעט לכל אישה, אפילו לילדות. לכן, שרשרת זהב היא מתנה מאוד פופולארית, לבטח אם מוסיפים וחורטים עליה את השם של מי שעונד אותה, או של ילדיו.

שרשרת עם השם היא מתנה נפלאה, כי היא מעידה על התאמה אישית של פריט מעוצב. השילוב הזה, של יופי ושל כיתוב השם מייצר פריט שאפשר לענוד אתו תמיד ובכל מקום, ועדיין משהו שרלוונטי רק לכם, בצורה אישית. אנשים אוהבים לקנות שרשרת עם שם גם לבני זוג, להורים או לילדים.

שרשראות הן פופולאריות מאוד בגלל המיקום המרכזי שלהן. הן נמצאות על החזה ומושכות תשומת לב רבה, לבטח אם מדובר בשרשרת גדולה. הן נותנות מעט צבעוניות למקום שהוא מעט ריק, או כאשר רוצים להסיט מעט מתשומת לב מהמחשוף. המיקום האסטרטגי הזה הופך את השרשרת לפופולארית כל כך בקרב המון נשים.

לכל מקום

האפשרות לחרוט על השרשרת פונה לכל כך הרבה אנשים שמחפשים התאמה אישית. בין אם זה השם שלכן, או השם של הילדים, קל מאוד להתחבר לפריט הזה, שאפשר לענוד אותו גם כאשר הולכים לעבודה, גם כאשר יוצאים עם חברים ואפילו כאשר סתם יורדים למכולת. נשים רבות כלל לא מורידות את השרשרת והולכות איתה לכל מקום.

שרשרת עליה חרוט שם של מישהו קרוב הופכת במהרה מפריט שהוא רק לשם יופי לפריט עם מסר. אנשים מתחברים לשרשרת עם שם של אהוב קרוב, ויש ערך סנטימנטלי רב לשרשרת אותה קיבלתם במתנה, והיא מסמלת משהו שהוא מעט יותר גדול. קניית תכשיט לאישה זה בהחלט עניין לא פשוט, אך אם בוחרים בשרשרת זהב עם כיתוב שם, סיכויי הפגיעה גדלים.

רוצים להפתיע את בת הזוג שלכם לכבוד יום הולדתה עם שרשרת מקורית וקצת שונה? מחפשים מתנה שהיא אישית וייחודית? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בהתאמה מלאה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

הפוסט שם על הצוואר הופיע לראשונה ב-טבעות בכיתוב אישי | תליונים | טבעות נישואין | שרשרת שם | טבעות.

]]>
https://youring.co.il/%d7%a9%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a6%d7%95%d7%95%d7%90%d7%a8/feed 0