חפתים מכסף מצופה בזהב

חפתים לגבר מתנה מיוחדת לגבר

חפתים בעיצוב אישי - מתנה מיוחדת לגבר

מה זה חפתים? למי חפתים?

חפתים הם התכשיט לגבר. עשוי מכסף או מזהב. תכשיט שגבר יכול לענוד בכיף להופעה אלגנטית ומכובדת.

את החפתים עונדים על השרוול על ידי לולאה מיוחדת שתופסת את החפתים במקום הכפתור הרגיל.

החפתים דורשים יחס מועדף – חולצה מיוחדת. חפתים לא מתאימים לכל חולצה מכופתרת. החפת מחליף את הכפתור, ותפקידו, חוץ מהיופי וה'שואו', לסגור בצורה אלגנטית את השרוולים.

החפתים נראים לעין גם אם הגבר לובש חליפה מעל חולצת החפתים. זו הסיבה שתמיד נראה את השרוול 'מציץ' מהחליפה בפרסומות, גם אם הגבר לא עונד חפתים. כך מקובל ללבוש את החליפה הגברית.

חפתים מאז ולתמיד

החפתים בעבר היו בשימוש יומיומי ונפוץ לכל גבר. החולצות היו ללא כפתורים והחפת סידר את השרוול בצורה נוחה.

עם השנים וייצור חולצות כפתורים מחויטות, פחת השימוש בחפתים כצורך. עם הזמן הפכו החפתים למוצר אלגנטי, להופעות מיוחדות, וגם נהיו סמל סטטוס למעמד גבוה – גבר שלבש חולצה עם חפתים העיד על עצמו שעובד בעבודות מכובדות, ולא בעבודת כפיים.

במאה האחרונה הפכו החפתים לתכשיט של ממש. 

חפתים המתנה הכי טובה לגבר

חפתים הם מתנה ייחודית ומשמחת לגבר. חפתים לחתן כמובן, לבוס, לבעל או לנער בר מצווה. כל גבר בארועים מיוחדים, יענוד חפתים עם החולצה האלגנטית והמכופתרת שלו.

יש חפתים בדגם קבוע, עם דוגמא או קישוט עדין לחולצה. כאלו נמכרים בהמוניהם באתרים כמו אלי אקספרס, איביי ואמזון. הייצור ההמוני מוזיל מאד את עלות החפתים, וזה יכול להיות פתרון טוב.

 

צריך לשים לב לחומר ממנו עשויים החפתים. יש אתרים ומפעלים בחול שמייצרים חפתים בציפוי כסף ואין לדעת מהו החומר הבסיסי. יש אתרים שמוכרים חפתים וכותבים שהחומר הוא כסף, אבל כדאי לדעת שלפעמים המוצר מעורב כסף עם נרוסטה או ברזל. לצערי מניסיון. החוקים שונים, ולא בכל מדינה חייבים לשים חותמת 925 על מוצרים מכסף כמו בישראל. ויש לצערינו ספקים שחותמים את החותמת הזו על מוצרים שאינם מכסף, כי אין חוק כזה במדינה בה הם מייצרים. כדאי לשים לב לפרטים האלו לפני קנייה. 

חפת קלאסי או חפת ייחודי

בנוסף לחפתים שנמכרים כדגם קבוע, בגודל וחומר קבוע מראש, אפשר לרכוש חפתים בעיצוב אישי.

חפתים מיוחדים מושכים את העין ויהיו נושא לשיחה ועניין, ויש אינספור אפשרויות.

זה יכול להיות עם ראשי תיבות של השם על החפתים. אפשר שם ושם משפחה. חפתים באנגלית או בעברית. אפשר לכתוב תאריך או מילה משמעותית. יש שמבקשים אות או מילה אחרת על כל חפת, כך שיחד נוצר זוג חפתים עם משמעות מיוחדת.


הכיתוב יכול להיות בחריטה, הבלטה או ניסור. ישנם חפתים מנוסרים – חיתוך בצורת האותיות, וישנם חפתים שבנויים כפלטה ועליה הכיתוב, בחריטה או בהבלטה. אפשר גם לשלב שיבוץ אבני זרקוניה בין האותיות. הכל אפשרי בייצור אישי על פי בקשתך.

חפתים קלאסיים או חפתים ייחודיים בעיצוב אישי, הכל בר בחירה.

חפתים זולים, יש כזה דבר!

דגם קלאסי – מחיר קלאסי והרי כך זה עובד. אפשר לרכוש חפתים במחירים נוחים וסבירים, לרוב חפתים שמיוצרים בייצור המוני הם אלו שיוכלו להמכר במחירים נוחים מאד. ויש הרבה אנשים שיעדיפו קנייה בטוחה בזמן שהם יכולים לראות מוכן על המדף מה קונים.

שככל שהחפתים יהיו מעוצבים בעיצוב אישי, לפי הבקשה שלך, בשפה שתרצו, תקבלו חפתים מיוחדים ויוקרתיים, במיוחד בשבילך, מה שכמובן מתבטא גם במחיר.

מובן שעיצוב אישי לפני הייצור מייקר את המחיר. כאן העבודה היא אחרת לגמרי מייצור המוני. יש צורך לשבת עם הלקוח ולעצב בתוכנת עיצוב את הדגם, כולל הכיתוב והאותיות שאותו לקוח או לקוחה רוצים.

 יש לקוחות שרוצים לוגו על החפתים. במקרה כזה  הלקוח שולח / שולחת את הלוגו בקובץ איכותי, ואנו מעצבים הדמייה. לאחר אישור הלקוח, נייצר את החפתים המיוחדים, לפי הבקשה האישית של הלקוח.   

אז – כל רעיון שעולה לך בראש, כל עיצוב, אפשר לייצר. כמעט כל רעיון יהיה בר ביצוע אצלינו. הייצור נעשה על פי בקשת הלקוח, לאורך כל הדרך.

את התמונה / איור / לוגו אפשר לשלוח אלי בוואצאפ 054-5525180, או למייל  [email protected], ואחזור אליך עם הצעת מחיר לחפתים מושלמים, בדיוק כמו שרצית.