חפתים לגבר בכיתוב אישי

חפתים לגבר
החפת הינו מין כפתור המיועד לסגור את שרוולי החולצה באירועים חגיגיים ורשמיים.

את החפתים אי אפשר לענוד בכל שרוול של חולצה, על מנת לסגור את שרוולי החולצה עם חפתים יש לוודא שהחולצה מותאמת לחפתים, חולצה כזו נקראת "חולצת חפתים". היחודיות של החולצה הזו היא שבסוף השרוול במקום הכפתור יש שני חורים חור אחד שהוא החור הרגיל, וחור נוסף במקום שנימצא הכפתור.
"חולצות החפתים" מגיעים בדרך כלל בשני סוגים,
סוג א. חולצה שאין  בשרוול כפתור כלל ורק חור ודרך החור משכילים את החפת וסוגרים את השרווול.
סוג ב. שרוול רגיל עם כפתור לסגירה שבצידו ישו חור המיועד לחפת.

בחפתים נהגו להשתמש גבירים בימי קדם, הם היו מתפארים בחפתים מיוחדים מזהב טהור בתוספת יהלומים.
כיום גדלה המודעות לענידת חפתים בעיקר באירועים חגיגיים במיוחד,

מבחר החפתים גדול, בין החפתים ניתן למצוא, חפתים עם שעון, חפתים עם שמות, חפתים מזהב, חפתים מכסף, חפתים עם אבני חן מיוחדים, וגדלו לעשות  וייצרו חפתים אף עם אבני יהלום יקרים.

החפת מגיע בצורות שונות ומשונות.
ניתן להתרשם ממבחר החפתים של "טבעות בכיתוב אישי: חפתים

מקור קידושי אישה בטבעת

שרשרת עם שם הלהיט שלא עוצר

הלהיט שלא עוצר לרגע 
שרשרת שם מכסף או שרשרת עם שם מזהב על צוואר כל נערה או אשה.

על שרשרת שם נכתב שמה של האישה העונדת אותה, בעברית או באנגלית (וגם שפות אחרות) בתוספת עיטור או רק איות השם.

שרשרת השם עשויה בד"כ בעבודת יד, ובמקרים מועטים יותר השם מנוסר במכונה. העובדה שניסור השם נעשה בעבודת יד מקנה לשרשרת מראה מיוחד ואישי, יותר מהשרשראות המיוצרות במכונה.
אנו בחברת "טבעות בכיתוב אישי", בחרנו את הדרך הקשה אך המיוחדת יותר לייצור שרשראות השם: כל שרשראות השם שלנו, גם מכסף וגם מזהב מיוצרות בניסור ידני מלא. צוות הצורפים שלנו מכין במיוחד עבורכם את השם אותו ביקשתם, וזו הסיבה שאין לנו מלאי מוכן של שמות, כיון שכל הזמנה יוצאת למפעל ומתקבלת אצל צורף שמכין אותה.

את השרשרת שם מכסף ניתן להזמין שרשרת שם בעברית בכתב יד או שרשרת שם בכתב דפוס וכן שרשרת שם באנגלית, באותיות גדולות או שרשרת שם בכתב אנגלי מחובר.
כמו כן ניתן להזמין שרשרת שם עם תליון האות הראשונה של השם.
את שרשרת השם מזהב אפשר להזמין שרשרת שם בעברית בכתב יד או שרשרת שם בכתב דפוס וכן שרשרת שם באנגלית, באותיות גדולות או שרשרת שם בכתב אנגלי מחובר.
את כל תליוני השמות מזהב או מכסף, אפשר לבצע עם תוספת של קו תחתי, צורות קטנות, אבנים או אלמנטים אחרים כגון שרשרת שם עם פס ולב..

מיוחד ב"טבעות בכיתוב אישי", הזמנת שרשרת שם במגוון שפות! עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ועוד.

עוד מוצר מיוחד מבית הצורפים שלנו, שרשרת שם עם תליון ובו שני שמות. אפשר להזמין שרשרת שם ובה שמות בני זוג, בתוספת צורה מקשרת.

ומתנה מיוחדת למזמינים שרשרת עם שם בזהב: סקיצה של עיצוב השם חינם על ידי המעצבת שלנו.

בסקר חביב שערכנו, יצאה התוצאה הלא מפתיעה: רוב האנשים מעדיפים לקבל במתנה שרשרת עם שם, ולא יקנו לעצמם שרשרת כזאת. אז אם אתם מחפשים מתנה מקורית ומשמחת, הנה לכם רעיון.

לבחירת שרשרת השם שלכם לחצו כאן: שרשרת עם שם

רעיונות למתנות מקוריות

. קניית מתנה היא מלאכה המצריכה מחשבה. מתנה בד"כ היא דבר אישי שאמור לשמח ולהנות את המקבל. בקניית מתנה המוח עובד שעות נוספות, אנו מעבירים בראש את כל מה שנראה שיעשה טוב למקבל המתנה. רוב האנשים קונים בסופו של דבר את מה שהם עצמם היו רוצים לקבל, אך לא תמיד דבר זה קולע לטעמו או לרצונו של המקבל. כולנו היינו מעדיפים להיכנס לחנות, ושהמוכרת תבוא ותאמר, הנה זו המתנה המתאימה בדיוק להגדרה שהגדרתם. אבל מה לעשות, למצוא רעיון למתנה מבריקה ומקורית לוקח לפעמים שעות ואפילו ימים. ואחרי הכל, לא מעט פעמים קורה שגם אחרי חיפושים רבים של מתנה מיוחדת אנו לא שלמים עם הקניה ואומרים, אולי יש משהו דומה…

 

אולי הוא לא בדיוק יאהב את מה שאני קונה… על מנת שהנותן ירגיש שהוא נותן מתנה מושלמת, צריך שתבוא איזו הברקה למתנה שאף אחד לא חשב עליה, ושהיא תהיה מתנה לא שיגרתית. ואז, בנתינת המתנה ירגיש הנותן שהוא נותן את המתנה בבטחון גדול ובהרגשת סיפוק מקסימלית. על מנת להיות מהמבריקים במתנות עלינו לדעת כמה כללים: להיות חשופים תמיד לגימיקים חדשים. לפני שיוצאים לקנות מתנה, לחשוב היטב מה המקבל אוהב ומה חסר לו. כיום, בעזרת האינטרנט, ניתן לקנות ברשת כל מה שרק חושבים, ללא גבולות. מתנה קולעת היא מתנה לא שגרתית. מתנה מקורית היא מתנה שאף אחד לא יחשוב עליה. לפעמים מתנה קטנה עם ברכה גדולה שווה הרבה יותר. "טבעות בכיתוב אישי" מביאים לכם את הרעיון למתנה מקורית ויחודית, מתנה שאתם בטוחים שלא יקדימו אתכם, וכך תהיו שלווים ובטוחים בנתינתכם.
אין אחד שיסרב לקבל מתנה שכזו. צוות האתר ילווה אתכם מהחשיבה הראשונית עד לשלמות המתנה.

באתר תוכלו למצוא
מתנה מיוחדת לחבר
מתנה מיוחדת לחברה
מתנה מקורית לחבר
מתנה מקורית לחברה
מתנה מיוחדת לאמא
טבעת מיוחדת לחברה
ועוד המון רעיונות למתנות מיוחדות.