ללא קטגוריה

שם דבר

השפה העברית עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. אין ספק ששפה היא דבר דינמי שמתעדכן עם השנים. זה נוגע לכל אספקט בשפה, ואפילו לשמות. אם בעבר היו פופולאריים מאד שמות תנ"כיים וישנים, כיום יש שמות גבריים לבנות, שמות נשיים לבנים וגם הרבה מאוד השפעות שמגיעות מחו"ל.

מתן שם לילד זו לא החלטה פשוטה. לפעמים יש השפעות חיצוניות כאשר רוצים משהו יפה, משהו עם משמעות, ומשהו שיידבר אל ההורים. בסופו של דבר, כאשר מחליטים על שם, זו למעשה בחירה לכל החיים, כך שיש לחשוב עליה בכובד ראש. מה השם שבוחרים, כיצד הוא ישפיע על הילד והאם הוא יגדיר אותו בצורה כזו או אחרת.

מרבית ההורים בוחרים שמות שהם מתחברים אליהם ואוהבים אותם. הם שמחים וגאים לספר על השם, מתפארים בשם, וכמובן שישמחו מאד לענוד אותו אם אפשר. כיום אפשר לקנות שרשרת עם שם בעברית ולקבל שרשרת יפייפיה, מעוצבת עם השם הנבחר. את השרשרת אפשר לענוד בכל זמן, ולכל מקום. אנשים עונדים את שרשרת השם 24 שעות, הולכים איתן לעבודה, לאירועים שונים וממשיכים לענוד אותן גם כשהם בבית.

מדור לדור

שרשרת שם בעברית הופכת במהרה לפריט בעל ערך סנטימנטלי מכיוון שיש משהו בשילוב הזה בין תכשיט זהב לבין החריטה האישית שיוצר פריט בעל ערך. לכל משפחה יש תכשיטים שעברו בין דור לדור ואין כל ספק ששרשרת עם חריטה של השם תהפוך גם היא לשם דבר בהיסטוריה של המשפחה, ותגיע עוד הרבה דורות קדימה.

תכשיטים מהווים לרוב אקססורי שבא להשלים לוק אופנתי, והם תמיד ישלימו את המראה. אך כאשר מצרפים לתכשיט את הערך המוסף של כיתוב שם, שנעשה על ידי איש מקצוע, התכשיט הופך להיות משהו עם ערך רב, מעבר לתכשיט רגיל. את ייצור השרשרת מומלץ וכדאי לעשות אצל אנשי מקצוע מהימנים ומנוסים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

בת הזוג שלכם חוגגת יום הולדת בקרוב ואתם מחפשים מתנה אישית ומיוחדת? החברה הכי טובה שלכן נישאת ואתן רוצות להפתיע אותה בתכשיט קצת אחר? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות עם שמות ובעיצובים שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *