ללא קטגוריה

לייצר מסורת

תכשיטים הם מוצרים עם טווח מחירים נרחב מאוד. יש תכשיטים יוצאי דופן שיכולים להגיע למיליונים של שקלים, ויש תכשיטים סטנדרטיים, אותם ניתן למצוא בכל חנות תכשיטים ברחבי הארץ, והם עולים עשרות עד מאות שקלים בודדים. כמובן שמרבית האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש תכשיטים במיליוני שקלים, ואלו במחירים השפויים יותר הם הפופולריים ביותר.

התכשיטים שברשתות התכשיטים המוכרות והנגישות נחלקים לשני סוגים עיקריים – תכשיטי זהב ותכשיטי כסף. ההפרש במחירים הוא לא גדול, מה שגורם לכך, שיש התפלגות נאה בין נשים שמעדיפות את הליין של הכסף ואחרות המעדיפות את ליין הזהב. זה עניין של טעם אישי נטו, ולכן, יש המון מוצרים שפונים לשתי הנישות הללו.

שרשראות הכסף הן פופולאריות מאד, שכן השרשראות והטבעות הן כמובן התכשיטים הנפוצים ביותר הן אצל נשים והן אצל גברים. את הערך המוסף אפשר להשיג באמצעות חריטה אישית על השרשרת, כזו שמוסיפה את השם של מי שעונד את התכשיט, או שמות בני הזוג או הילדים. כך, הופכים את השרשרת לפריט שהוא לא רק עיצובי, אלא כזה בעל ערך מוסף ייחודי.

מדור לדור

ערך סנטימנטלי לתכשיטים הוא לא דבר חדש. יש הרבה מאוד שרשראות, צמידים, עגילים וטבעות שעוברים מדור לדור במשפחה, וכך בדיוק מתחילים מסורת. שרשרת כסף עם שם היא שרשרת מיוחדת מאוד שנותנת למי שעונד אותה את האפשרות לשמור מישהו קרוב, ממש ליד הלב.

כאשר מעוניינים לקנות שרשרת שם כסף צריך לפנות לאנשי מקצוע טובים. לא כל דוכן בקניון יכול לייצר את החריטה, וחשובה מאוד האפשרות לבחור את הפונט ואת העיצוב המתאים לנו. זאת, רק אנשי מקצוע המתמחים בעולם התכשיטים שנים ארוכות יכולים לעשות בצורה טובה, וכזו שתמשוך את העין ותשיג את המטרה.

מחפשים שרשרת העשויה מכסף עם חריטת שם? רוצים להפתיע אותה כמתנה לבת הזוג או לאדם קרוב ואהוב? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בשלל של עיצובים ובהתאמה אישית ומלאה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *