ללא קטגוריה

בול פגיעה

אחד השלבים המרגשים ביותר בהריון הוא שלב החשיבה על השם של התינוק/ת. בהרבה מקרים, לשם יש משמעות עמוקה, של משהו שההורים מתחברים אליו, או כמחווה לסבא או קרוב משפחה, ובאופן כללי, זוהי החלטה שלא לוקחים בקלות, אלא חושבים עליה רבות, מתחבטים ולבסוף, יש זוגות שאפילו חושפים את השם לאחר שבועות ארוכים.

שמו של הילד הולך אתו לכל החיים וגם, באיזשהו מקום, גם מגדיר אותו. הוא משייך אותו למשפחה ולשכבת הגיל שלו והוא חשוב לו מאוד. הוא עד כדי כך חשוב, שיש לא מעט מקרים של ילדים שמחליפים את השם למשהו מעודכן או יפה יותר לטעמם. עם זאת, מרבית הילדים נשארים עם שמם מפני שהם יודעים שזהו השם שהוריהם בחרו להם. ועם שדר נכון, הם לומדים שהם אהובים כך, כמו שהם, ויש להם שם מיוחד שמייחד אותם.

השמות הם כל כך מיוחדים, שיש אנשים שרוצים להנציח אותם על תכשיטים, בין אם תכשיטים שנענדים על ידי הילדים עצמם, או תכשיטים שנקנים על ידי הילדים, למען ההורים, ובין אם בן הזוג קונה לאישה, או האישה לעצמה (-:
מבין כל האפשרויות, שרשראות עם שמות ילדים היא האפשרות הבולטת. שרשרת זהו תכשיט נפוץ מאוד, במיוחד אצל נשים. השרשרת נוחה לענידה, אין צורך להוריד אותה, וכאשר יש שרשרת עם שמות ילדים אשר כוללת שמות חשובים, היא הופכת לפריט בעל ערך סנטימנטלי גדול.

לחרוט וליהנות

שרשרת שמות לילדים מגיעה במגוון צורות, גדלים ועובי. יש שרשרת שמות ילדים מזהב, ואחרת מכסף. יש כאלו שאפשר להוסיף להן אבני סגולה. האפשרות לחרוט על תליון ולהעביר אותו בין שרשרת לבין צמיד גם היא קוסמת.

תכשיט יפה הוא תמיד מתנה טובה, לבטח אם מדובר באישה אשר מקבלת אותה. אם תוסיפו לכך שרשרת עליה יש את שמות הילדים שלה, שזה הדבר היקר ביותר לכל אם, הרי שקיבלתם את המתנה המושלמת לכל סוג של אירוע – מיום הולדת ועד יום נישואין.

רוצים להפתיע את אמא האהובה שלכם במתנה אישית ומיוחדת? מחפשים תכשיט בהתאמה מלאה לבת הזוג שלכם שזה עתה ילדה? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות שרשראות בעיצובים שונים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *